Троянда Кейра (Keira) — рідкісний сорт чарівної троянди з весільної колекції, представлена компанією «David Austin Roses», рекомендована для проведення весільних та інших церемоній. Весь шарм і витонченість важко описати словами. Сорт має старовинну форму квітки, яку ще називають півонічною. Бутон густомахровий (90-110 пелюсток), діаметром 8-10 см, кремово-рожевого кольору. Дорослий кущ заввишки досягає 100-110 см і завширшки 60-80 см. Кейра яскравий, солодкий аромат із нотками ванілі та мигдалю. Зрізана квітка зберігається понад 10 днів. Цвітіння рясне, повторне. Стійкість до захворювань висока.
| Розмір посадкового матеріалу | 20-30 см |
| Вік | 2 роки |
| Підвой | шиповник |
| Паковання | тубус |
| В/Ш куща | 100-110/ 60-80см |
| Розмір квітки | 8-10 см |
| Аромат | середній |
| Цветение | повторне |
| Стійкість до хвороб | висока |
| Мін. температура | 23 °C |
- захист від стресів під час пересадки та несприятливих погодних умов (заморожування, перепади температури, рясні опади тощо) - Епін, Циркон, Ferti Leaf
- для стимуляції розвитку кореневої системи та пришвидшенню росту садівники використовують Гумат калия "Gumi Gold, Укорочувач Grandis, Ferti Root
- з профілактичною та лікувальною метою — Фундазол, Топаз, Ридомил голд, Актоцид
•Відправки здійснюються всією територією України компанією «Нова Пошта».
•Кожний сажанець маркується биркою з назвою сорту.
•Ращення з відкритою кореневою системою зволожуються в глиняній болтушці, що сприяє збереженню вологи понад 7 днів.
•Після зволоження коріння поміщаються в поліетиленовий пакет, гофрокартон і щільно палеться.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 135 ₴



