Кошик
1254 відгуків
Plodsad — магазин для садоводов, огородников и дачников
+380676206864
+380676206864
+380503090760

Саджанці яблунь на карликовій підщепі

Крім невеликої висоти, яблуні на карликовій підщепі також характеризуються раннім плодоношенням. Цим обумовлена їх привабливість для багатьох садівників. Магазин садівника Plodsad пропонує кращі сорти низькорослих фруктових дерев, що дозволить кожному покупцеві вибрати оптимальний варіант для власної присадибної ділянки.

 

Особливості яблунь на підщепі низькорослому

 

Дерева на низькорослій підщепі в середньому досягають всього 2,5 м у висоту, що значно спрощує догляд за ними. Завдяки невеликій висоті, їх легше обприскувати, обрізати. Також істотно спрощується збір врожаю, який можна виконувати без застосування додаткових інструментів і пристосувань.

Перший урожай з карликових яблунь можна зібрати вже через три роки після посадки, тоді як значний приріст показників і їх стабільність формуються до 8-річного віку дерева. Це на 10 років швидше в порівнянні з традиційними сортами.

 

Карликові яблуні від розплідника

 

Компактні дерева є справжнім порятунком для власників невеликих за площею ділянок. Простір, необхідне для вирощування стандартного примірника, підходить для зростання 6 одиниць на низькорослій підщепі.

Ще однією особливістю карликових яблунь є поверхневе розташування кореневої системи, що дозволяє їх вирощувати в районах з неглибоким заляганням ґрунтових вод. Звичайні сорти в таких умовах досить швидко гинуть.

Посадковий матеріал вирощений у відповідності з усіма агротехнічними нормами, що гарантує його чудові характеристики. Співробітники інтернет-магазину допоможуть вибрати оптимальний сорт для вирощування в конкретному регіоні країни, що допоможе досягти бажаних показників врожаю в найкоротші терміни. Продукція доступна оптом і в роздріб за досить помірними цінами.