Кошик
1254 відгуків
Plodsad — магазин для садоводов, огородников и дачников
+380676206864
+380676206864
+380503090760

Саджанці метасеквойя

Високоросла листопадна секвойя належить до категорії реліктових рослин. Вкорінені саджанці в кліматичній зоні країни можуть досягти висоти 10-20 м, володіючи при цьому стовбуром пристойного діаметра. Дерево нерідко використовують у ландшафтному дизайні з-за досить високих темпів зростання. Це ідеальний варіант для оформлення берегів водойм, в «японських» садках, а також просто в одиночній посадці. Дана різновид відноситься до хвойним рослинам, але голки відсутні. Замість них є листя до 3 см довжиною, а також утворюються шишки. Перед скиданням листя, змінюється її забарвлення, що виглядають дуже незвично і привабливо.

 

Особливість метасеквої листопадной високорослої

 

В Україні метасеквойю листопадную високорослу можна вирощувати в усіх регіонах країни. Саджанці рекомендується висаджувати на сонячному місці або на злегка затіненому ділянці. Посадковий матеріал із закритою кореневою системою характеризується кращого приживання, тому надає перевагу при покупці.

Вкорінений саджанець метасеквої невибагливий у догляді, характеризується морозостійкістю, чудово витримуючи морози до -35 градусів. Але на зиму бажано виконати мульчування, зробити гарне укриття. Це особливо важливо для молодих дерев.

 

Якісні саджанці метасеквої

 

Якщо необхідно в найкоротші терміни озеленити велику ділянку території, то можна сміливо висаджувати саджанці метасеквої листопадной високорослої групами. За кілька сезонів галявина перетвориться до невпізнання. У обрізки потребують тільки молоді дерева, тому надалі догляд за насадженнями буде мінімальним.

У каталозі представлені якісний посадковий матеріал із закритою кореневою системою. Листопадні високорослі метасеквої вирощені у відповідності з затвердженою технологією, що гарантує приживлюваність, а також відмінний потенціал кожної рослини.